SVEČIUOSE RAŠYTOJAS (2013-09-23)

Mųsų mokyklos mažieji skaitytojai sulaukė malonaus svečio - rašytojo STANISLOVO ABROMAVIČIAUS.

Jis išleidÄ™s net 44 knygas. Tai eilÄ—rašÄiai (5), istoriniai leidiniai (7), apysakos ir daugybÄ— (22) knygelių vaikams. Su mokinukais rašytojas smagiai rimavo, skaitÄ— savo eilÄ—rašÄius, džiaugÄ—si jaunųjų autorių  kÅ«ryba  Visus sudomino svečio redaguojamas spalvingas žurnaliukas ,,TIPU TAPU". KeletÄ… numerių rašytojas padovanojo mÅ«sų bibliotekai. Galime visi pasidomÄ—ti, skaityti ir, jei patiks, prenumeruoti. Juk kitame numeryje bus rašoma ir apie mÅ«sų mokyklÄ…. Tikrai bus įdomu..