Įspūdinga naktis mokykloje (2013-06-17)

Mųsų mokykloje vyksta įvairųs renginiai, tačiau vienas daugelį nudžiugino ypatingai.

Mokinių taryboje buvo nusprÄ™sta organizuoti pramogų naktį mokykloje „Laisvalaikis kartu“.  PakvietÄ—me dalyvauti ir tÄ—vus. Vasariškai lietingÄ… penktadienio vakarÄ… nešini miegmaišiais susirinkome į mokyklÄ…. Visus pasveikino direktoriaus pavaduotoja AudronÄ— VaicekauskienÄ—. Tada prasidÄ—jo įvairÅ«s žaidimai: kvadratas,  krepšinis, „7 lapeliai“, stalo žaidimai, atlikome įvairias muzikines užduotis, žiÅ«rÄ—jome filmÄ…. Aštuntokas Sandžaras išmokÄ— žaisti „Ū chach“. Maloniai pavargÄ™ išsiskirstÄ—me į klases, žaidÄ—me grupÄ—mis. Vieni užsnÅ«do, kiti besišnekučiuodami laukÄ— ryto. Naktį sulaukÄ—me šiurpaus ir tuo pačiu labai linksmo siurprizo. Vidury nakties mokytojos, pavirtusios raganomis, triukšmingai sukvietÄ— visus į salÄ™. Pasimankštinome, sudainavome gimtadienio sveikinimÄ… muzikos mokytojai ir buvome „apšaudyti“ saldainiais. Kai sugrįžome į klases, neradome batų, todÄ—l labai nustebome! Pasirodo, jie buvo aktų salÄ—je surišti į didelius rezginius. Teko daug juokingai padirbÄ—ti kol išpainiojom šias pinkles.

RytÄ… aptarÄ—me praÄ—jusios nakties įspÅ«džius ir atsisveikinome. Už šauniÄ… pramogÄ… esame dÄ—kingi direktoriaus pavaduotojai A. Vaicekauskienei, mokytojoms V. Račkienei, M. Kleizienei, E. ÄŒeplinskienei, S. Valčiukienei bei dalyvavusiems tÄ—veliams.

TikimÄ—s, kad šis renginys taps smagia tradicija.

Aurelija Valčiukaitė

Pakuonio pagrindinÄ— mokykla