Šventė Vilniuje (2013-06-05)

Gegužės 31d.  Aušra Sakalauskaitė (6 kl.), Rytis Kavaliauskas (6 kl.)  ir Tadas Munikas (5 kl.)  dalyvavo Kalbų Kengųros ir Tavo žvilgsnis vertėjų konkursų  baigiamojoje šventėje Vilniuje, Siemens Arenoje.

Ten Aušros SakalauskaitÄ—s (6 kl.) tapytas piešinys buvo eksponuotas parodoje tarp kitų nugalÄ—tojų. MoksleivÄ™ paruošÄ— anglų kalbos mokytojos GiedrÄ— BlekaitienÄ— ir Rita Markovskaja.

Istorijos ir geografijos mokytojos J.  KamarÅ«nienÄ—s mokiniai KengÅ«ros konkursuose pelnÄ— sidabro ir aukso diplomus, kurie buvo įteikti Siemens Arenos ŠlovÄ—s AlÄ—joje.

Auksinės Kengūros

Karolis Bingelis, Lukas Vainikevičius, Justinas Valčiukas, Kamilė Navickaitė, Rūta Maceinaitė.

Sidabrinės Kengūros

Karolina Stanevičiūtė, Austėja Simanavičiūtė.

Oranžinės Kengūros

Austėja Valčiukaitė.

ŠventÄ—s dalyvius džiugino Linas Adomaitis, Veronika PovilionienÄ—, M. Riomerio folkloro ansamblis, jaunųjų akordeonistų- virtuozų pasirodymai.

Anglų kalbos mokytoja Rita Markovskaja