Laimėjimai! (2013-05-06)

2013 m. balandžio 26 d. Vilniuje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės orientavimosi sporto varžybos. Jose dalyvavo ir Pakuonio pagrindinės mokyklos merginų komanda (A. Valčiukaitė, R. Maceinaitė, K. Kalakauskaitė ir G. Jagminaitė). Merginos užėmė 9 vietą ir rajonui pelnė 70 taškų.

Balandžio 27 d. Prienuose vyko „Atviras Prienų OS čempionatas“ ir antras etapas į Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo rinktines. Jame dalyvavo ir mÅ«sų mokyklos mokiniai. Geriausiai sekÄ—si A. Valčiukaitei, kuri M – 14 amžiaus grupÄ—je užėmÄ— II vietÄ…, o R. MaceinaitÄ— V vietÄ….

Balandžio 28 d. Aukštadvaryje vyko „Kauno čempionatas“ ir trečias etapas į Lietuvos rinktines. Šiose varžybose A. ValčiukaitÄ— užėmÄ— III vietÄ…, o pirmajame atrankos etape Trakuose ji užėmÄ— II vietÄ….