Mokomės pramogaujant  (2018-04-13)

Mokinių pavasario atostogų metu dalis 5 – 8 klasių mokinių vyko į Lietuvos sostinę. Apžvalginėje ekskursijoje Vilniaus katedros požemiuose prisiminėme šalies istoriją, šio pastato kaitą. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindino su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais.

Kelionę laiku tęsėme Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje dalyvaudami praktinėje ekskursijos dalyje. Mokiniai patys tapo archeologais. Specialiais įrankiais kasinėjo paruoštus „kultūrinius sluoksnius“, kur laukė ne vienas įdomus radinys. Dirbant grupėmis aiškinosi, ką surasti daiktai gali pasakyti apie katedrą, jos požemius ir Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje gyvenusius žmones.

Papramogavę iliuzijų kambariuose „Illusion Rooms Vilnius“ nuskubėjome į Energetikos ir technikos muziejų. Mokiniams buvo parodyti originalūs pirmosios Vilniaus miesto elektrinės įrenginiai, susipažinome su industrializacijos bei modernizacijos procesais. Interaktyviose ekspozicijose žaisdami susipažinome su įvairiais fizikos reiškiniais: šviesa, energija, jėgos perdavimu, magnetiniais laukais, garsu, elektra ir t.t.

Aktyvus poilsis žingeidiems mokiniams!

5-6 kl. vadovė G. Gudauskienė