Mini konferencijoje „Aš Lietuvos pilietis“ (2018-03-30)

2018-03-29 d. Pakuonio pagrindinės mokyklos 7-8 kl. mokinių komanda dalyvavo mokinių dorinio ugdymo mini konferencijoje „Aš Lietuvos pilietis“ Balbieriškyje.

Mokiniai pristatė savo idėjas, kaip vykdėme akciją "Pasveikinkim vieni kitus", kaip atšventėme Lietuvos šimtmetį savo mokykloje, kaip organizavome netradicines, integruotas pamokas, lankėme miestelio gyventojus. Konferencijos dalyvius muzikiniais kūriniais sveikino Balbieriškio laisvalaikio centro atlikėjai. Smagu buvo klausytis ir kitų Prienų r. mokyklų pranešimų. Grįždami grožėjomės Balbieriškio atodanga.

Pranešimo autorės: Emilija Butkevičiūtė, Justina Pokelevičiūtė, fotografavo Bronius Karsokas 8 kl., Greta Beleškaitė 6 kl.

Dėkojame visiems prisidėjusiems: 1-10 kl. mokiniams, mokytojoms už pilietyiškumo ugdymą ir puoselėjimą.

Tikybos vyr. mokytoja Dalia Bajarūnienė